Okenní folie • Automobilové folie • Bezpečnostní folie

  1. Dnešní okenní folie jsou výborným termoregulačním prvkem ochrany před přímým slunečním světlem. Dokáží odrazit až 78% tepelné energie

  2. Okenní folie odfiltrují až 99% UV záření ze slunečního paprsku. Ochrání tak Vás i Váš majetek před tímto nežádoucím jevem.

  3. Brání přímému zásahu ostrého světla Vašeho pohledu například při řízení vozu. Odraz od vody, sněhu či skleněných ploch tlumí okenní folie.

  4. Zabrání prudkým tepelným výkyvům v místnosti či voze. A navodí tak příjemnější klima pro Váš organismus.

  5. Při poškození okna nehodou či vandalismem zabrání uvolnění nebezpečných střepů. Zvýší se tak bezpečnost Vaše a Vašich blízkých.

  6. Zbaví Vaše okna obyčejnosti, naopak barevný odstín lehce dodá moderní vzhled.

  7. Všechny tyto výhody lze použitím okenních folií dosáhnout snadno a rychle! Montáž neklade nároky na prostor, čas ani jinak výrazně neomezuje běžný chod domácnosti či vozu.

Fólie značky LLumar

Fólie na sklo značky LLumar, které jsou na našem trhu již přes 15 let, jsou výrobkem světové jedničky ve výrobě bezpečnostních fólií, ochranných fólií, protislunečních fólií i automobilových fólií firmy CPFilms Solutia Ltd.

CPFilms je celosvětově největším výrobcem okenních fólií a má nejširší sortiment fólií na sklo.

CPFilms je jediný plně integrovaný výrobce na světě, schopný zvládnout veškeré technologické operace pouze vlastními silami a zajišťující tak nejvyšší možnou kvalitu materiálu při nejnižších výrobních nákladech.

CPFilms je jediným výrobcem na světě, který aplikuje inhibitory UV záření nejen do lepu, ale i do hmoty folie, čímž prodlužuje její životnost i barvostálost.

CPFilms používá pro ochranu povrchu před poškrábáním speciální ochrannou vrstvu, jejíž odolnost je několikanásobně vyšší, než u ostatních výrobců, což potvrzují testy nezávislých zkušebních laboratoří.

CPFilms má rozsáhlé výzkumné a vývojové kapacity, umožňující neustále zvyšovat kvalitu sortimentu a technických parametrů okenních fólií (folie na sklo).

CPFilms je držitelem certifikátu kvality ISO9001.